קבעת כבר מועד לשבת חתן, אבל אין לך מושג איפה להתחיל כדי להרים כזה אירוע?
רוצה לצאת לחופשה חלומית, אבל רק המחשבה על התכנון המקדים שלה עושה לך כאב ראש?
אנחנו הכתובת עבורך. חברת אורון תיירות ונופש תעשה את הכל בשבילך, מא' ועד ת', וכל זה במחירים נמוכים יותר מהעלויות שהיית משלם אם היית מזמין חופשה או אולם אירועים בעצמך.
כל מה שנותר לך הוא להתחיל להתרגש לקראת האירוע או החופשה הקרבים וליהנות מראש שקט ונקי מדאגות.

ארגון אירועים או תכנון חופשה הם פרויקטים לא פשוטים לביצוע. בעידן שבו כולנו עובדים סביב השעון ועמוסים במחויבויות משפחתיות וביתיות, כל התכנון הנדרש מראש כדי לגרום להם לקרום עור וגידים הופך לנטל של ממש. התוצאה היא, שבמקום להתרגש ולצפות בכיליון עיניים לחופשה השנתית שלנו או לאירוע המשמעותי בחיינו – אנחנו מוצאים את עצמינו לחוצים משאר המשימות שנותרו לנו בצ'ק ליסט.

חברת אורון תיירות ונופש קמה במטרה לעשות לך חיים קלים ולארגן הכל עבורך בהתאם לדרישות, לצרכים ולתקציב שלך- בין אם מדובר באירוע ובין אם מדובר בחופשה.

מה אנחנו נעשה בשבילך?

  • נאתר עבורך את המלון או את בית ההארחה הקלאסיים לחגיגת האירוע (שבת חתן, שבת בר-מצווה, שבת שבע ברכות, שבת משפחתית, שבת קהילתית ועוד), כך שהוא יתיישב "בול" עם הדרישות שלך בנוגע לתקציב, לרמת האירוח, לסוגיית הכשרות, למיקום הגיאוגרפי וכיוצ"ב.
  • נלווה אותך לאורך כל הדרך מהרגע שבו פנית אלינו ועד למוצאי השבת שתחתום את האירוע ונדאג שכל צורך, מהקטן ועד הגדול ביותר, יקבל מענה.
  • נמצא את המקום המתאים ביותר לאירוע עבור עובדי החברה שלך ונדאג גם לפתרונות לינה, פעילויות וסדנאות, הכל בהתאם לצרכים שלך.
  • נפיק עבורך את הכנס או את יום העיון שהחלטת להוציא לפועל למטרות עסקיות.
  • נחסוך לך זמן יקר ובזבוז אנרגיה על תכנון החופשה האישית שלך על-ידי שנציע לך להצטרף לקבוצות המאורגנות שאנחנו מוציאים לחו"ל מספר פעמים בשנה, ליעדים החמים ביותר. כמובן שנעמוד לרשותך ונהיה נוכחים בשטח לאורך כל החופשה עד לחזרתך הביתה עם חיוך על הפנים ואינסוף חוויות נהדרות.
  • אם חופשה בארץ קוסמת לך יותר ואם תמיד העדפת ספונטניות על פני תכנון מופקד מראש, ניתן לך הזדמנות לרכוש את חבילות הדקה ה-99' שלנו בסופי שבוע למגוון יעדים בארץ. אנחנו מציעים גם חבילות ברגע האחרון במחירים משתלמים ביותר בחגי ובמועדי ישראל.
  • נפנק אותך בחגי ובמועדי ישראל ובתקופת יולי-אוגוסט ("בין הזמנים") ונציע לך להעביר את החג עם כל המשפחה בבית הארחה או בבית מלון במסגרת חופשה עשירה בתוכן עם הרצאות, טיולים ופעילויות לכל המשפחה.

שורה תחתונה, ההתמחות שלנו היא לתפור את החופשה או את האירוע שיותאמו לך כמו כפפה ליד.
את כל זה אנחנו עושים מכל הלב, עם הרבה אהבה, באווירה משפחתית וחמה ובזמינות גבוהה ביותר ללקוחות שלנו.

צור/י איתנו קשר, ומשם הדרך אל החופשה שחיכית לה או אל האירוע עליו חלמת כבר תהיה קצרה, מהירה בטוחה.