אורון-תמונה

 

רוצה שבת חתן מיוחדת בבית מלון, שלא מסתכמת רק בעריכת הטקס בבית הכנסת?
הדבר האחרון שיש לך כוח ופנאי אליו הוא למצוא מלון שיארח את האירוע?
אנחנו נעשה את זה בשבילך ונלווה אותך לאורך כל הדרך עד לסיום האירוע.

בשנים האחרונות קיימת מגמה לחגוג אירועים בבית מלון או בבית הארחה. בין אם מדובר בשבת חתן, בשבת בר מצווה או בשבת שבע ברכות- במקום להתעסק עם מציאת אולם, עם בחירה של חברת קייטרינג ועם סידור מכובד ומזמין של השולחנות, חוגגים את האירוע בבית מלון ונהנים מכל השירותים במקום אחד. העניין הוא, שמציאת בית מלון שיארח את האירוע היא לא כל כך פשוטה. היום ישנה קשת עצומה של אפשרויות בענף האירוח וכדי למצוא מתוך כל הרשימה הזו את המלון המתאים ביותר צריך להשקיע לא מעט זמן, מחשבה ואנרגיה. אין שום סיבה שאתה, חתן השמחה או בעל האירוע, תכביד על עצמך.
תן לנו לארגן את הכל בשבילך, כדי שתוכל להתחיל להתרגש ולשמוח לקראת האירוע שלך במקום להוסיף לעצמך עוד הכנות ומחויבויות.

אנחנו בחברת אורון תיירות ונופש נארגן עבורך את האירוע המושלם, מבלי שתצטרך לנקוף אצבע ובעלויות נמוכות יותר מאלו שהיית נדרש לשלם אם היית מזמין מקום לאירוע בעצמך.

אז מה אנחנו עושים בשבילך?

  1. מלווים אותך אישית מהטלפון הראשון שהרמת אלינו, דרך מהלך האירוע ועד לסיומו במוצאי שבת (שירות הניתן על פי דרישה), כך שכל בקשה, שאלה או צורך נוסף יקבלו מענה מיידי.
  2. מוצאים את בית המלון או בית ההארחה המושלמים לאירוע שלך בהתאם לדרישות שלך מבחינת תקציב, מיקום, כשרות, סטנדרט האירוח וכן הלאה.
  3. מארגנים לך בית כנסת "פרטי" לפי דרישה, כך שתוכל לנהל את העלייה לתורה וכן את נוסח התפילה הרצוי לך. במידת הצורך, נספק גם חזן שינהל את התפילה.
  4. מכינים עבורך לוח זמנים מסודר לאירוע ובונים את התוכן שלו.
  5. מסייעים לך בבחירת התפריט המתאים ביותר לאופי האירוע.
  6. דואגים שתקבל את החדרים במיקומים הטובים ביותר בהתאם לצרכים שיש לך.
  7. אם תשכור חדר אוכל פרטי בבית המלון נסדר, נכין, ונעצב אותו לקראת האירוע, כך שהוא ייראה בדיוק כפי שרצית ויעורר אפקט "וואו" בקרב המוזמנים.

אנחנו נהיה שם בשבילך בכל מה שתצטרך ונעשה את הכל כדי שהאירוע שלכך יתנהל באופן מושלם.
אז צור עימנו קשר בהקדם, כדי שנוכל לברר איתך את הצרכים והדרישות ולתפור עבורך אירוע מוצלח, שמח ובלתי נשכח.

Untitled-4